Shap 1 Shap 2
Shap 4 About Me Image Shap 3
Home > Wydarzenia

Brześć Kujawski

Event Image 1
2023-06-11 17:00:00
Brześć Kujawski

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ - NOWY PROGRAM ,,DOJCZYZNA''

Krzysztof Daukszewicz już niemal 40 lat dostarcza Polakom rozrywkę, trafnie, czasem ironicznie i z charakterystycznym dla siebie humorem komentując otaczającą rzeczywistość. Najnowszy program "Dojczyzna" na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"
Kolejowa 44, 87-880 Brześć Kujawski
Kup Bilet - 75 PLN
Event Image 1
2023-10-14 17:00:00
Brześć Kujawski

Andrzej Poniedzielski - wieczór kabaretowy "BA"

Koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego promuje najnowszą płytę artysty, zatytułowaną "BA". Podczas pełnego humoru wieczoru kabaretowego usłyszymy wielu wybitnych gości i dużo inteligentnej satyry w wykonaniu mistrza.

Andrzej Poniedzielski to satyryk, poeta, aktor, a gdy trzeba - gitarzysta. Jest autorem wielu piosenek napisanych m.in. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert czy Dawida Podsiadło. W 2016 roku artysta został nagrodzony tytułem Ambasadora Polszczyzny.

Wieczór kabaretowy "BA" to inteligentny i zarazem łagodny humor. Osobowość i teksty Andrzeja Poniedzielskiego mają wyjątkowy urok, który doskonale wybrzmiewa ze sceny i w kontakcie z publicznością. To zarazem podróż do poezji pełnej marzeń, tęsknot i miłości.

Andrzej Poniedzielski prowadzi również koncerty pt. "Piosenki to", na których zaproszeni artyści śpiewają piosenki m.in. Osieckiej, Młynarskiego, Przybory i Kofty.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"
Kolejowa 44, 87-880 Brześć Kujawski
Kup Bilet - 85 PLN


Wkrótce kolejne serwisy i aplikacje:


Wkrótce kolejne serwisy i aplikacje: